wtorek, 29 kwietnia 2014

Siemanko ;D

 Hej, hej, hej! Jestem Agata (Aguś) i będę prowadziła tego bloga razem z Anią (Pola), tylko najpierw muszę jej zrobić konto na blogerze. To jest już mój piąty, albo czwarty blog (trzy, albo dwa to były niewypały i po kilku miesiącach usunęłam, a jeden prowadzę do dziś) i będzie krótko mówiąc "o wszystkim i o niczym". Będą tu opowiadania, recenzje, DIY, przemyślenia, zdjęcia biżuterii robionej przeze mnie lub Anię, może nawet nagrania piosenek zagranych na jakimś instrumencie muzycznym lub zaśpiewanych (za ogłuchnięcie w wyniku słuchania mojego śpiewu bardzo przepraszam), itp. Mam nadzieję, że spodobają wam się posty, a tymczasem już kończę.

Do następnego posta ;*
Aguś ♥

2 komentarze:

  1. Świetny post! POWODZENIA
    zapraszam do mnie :)
    patrycjafashionlife.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda ,że nie prowadzisz tego bloga. Mógł by być ciekawy. :) zapraszam do mnie ;*

    OdpowiedzUsuń