Hej, hej, hej! Jestem Agata (Aguś) i będę prowadziła tego bloga razem z Anią (Pola), tylko najpierw muszę jej zrobić konto na blogerze. To jest już mój piąty, albo czwarty blog (trzy, albo dwa to były niewypały i po kilku miesiącach usunęłam, a jeden prowadzę do dziś) i będzie krótko mówiąc "o wszystkim i o niczym". Będą tu opowiadania, recenzje, DIY, przemyślenia, zdjęcia biżuterii robionej przeze mnie lub Anię, może nawet nagrania piosenek zagranych na jakimś instrumencie muzycznym lub zaśpiewanych (za ogłuchnięcie w wyniku słuchania mojego śpiewu bardzo przepraszam), itp. Mam nadzieję, że spodobają wam się posty, a tymczasem już kończę.
Do następnego posta ;*
Aguś ♥